Fayans & Kalebodur

Zamanla kullanım sıklığı artan fayansların ve kalebodurların beraberinde getirdiği birçok özellik sayesinde tercih edilirler.

Fayans:

Eskiden sadece basit desenler veya düz renklerle sınırlı olan fayanslar gelişen teknoloji ile birlikte gelişmiş ve birçok desene sahip olmuştur. Fayanslar yapılara oldukça hoş bir hava katmakta ve kattığı hoş hava sayesinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Fayansların uygulanma işlemi kolay bir işlem olmadığıdan profesyonel yardım almadan yapılmaya çalışılan işlemler hem başarılı olamazlar hem de fayanslara zarar vererek kullanılamaz duruma getirebilmektedirler. Firma personellerimiz fayansların uygulanma işlemini birçok kez yaptığından deneyimli durumdadırlar ve firmamız hizmet vermeye başladığı günden bu yana fayans döşeme işleminde herhangi bir sorunla karşılaşmamıştır. Daha önceden yaptığı işleri referans alarak bundan güç kazanan firmamız aynı zamanda sunduğu referanslar sayesinde müşterinin kenilerini daha da güvende hissetmelerini sağlamaktadır. Firmamız fayans döşeme işlemi sırasında müşterilerimize her konuda yardımcı olmaya çalışarak daha kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Kalebodur:

Kalebodurlar genelde ıslak zemin, banyo, tuvalat, lavabo gibi sürekli olarak ıslatılan bölgelerde kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanılmasının en büyük sebebi ise kalebodurların su ile kolay kolay yıpranmıyor oluşudur. Çoğu dekorasyon parçalarının aksine kalebodurlar su ile nem kapmaz rutubet yaşamazlar. Genelde düz renk veya parçalı desenlere sahiptirler fakat günümüzde eskiye oranla birçok kalebodur çeşidi bulunmaktadır. Kalebodurların uygulanma işlemi bireyin kendi başına profesyonel bir yardım almadan yapabileceği bir işlem almadığından bu süreç içerisinde kesinlikle bir yardım almaları tavsiye edilir. Firmamız kalebodur döşeme işleminde oldukça başarılı projelere imza atmış, bitirdiği projelerin ömrüde başarısı gibi yüksek olmuştur. Gerek kullandığımız malzemeler olsun gerekse bu malzemeleri döşemek için kullandığımız araç gereçler olsun hepsi kaliteli ürünler olduğundan bu kalite yaptığımız işlerede yansır ve bu sayede firmamız kendini daha da çok ön plana çıkarabilmektedir. Yaptığımız kalebodur işlerinin garantisini müşterilere verebilir ve şimdiye kadar hiç yaşanmamış olsada bir sorun yaşanması durumunda müşterilerimize gerekli yardımı sağlayabilmekteyiz.

Kalebodur ve fayans döşeme işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.kayayapidekorasyon.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2024