Duvarkağıdı

Eskiden oldukları kadar olmasa da duvarkağıtları günümüzde hala yaygın olarak kullanılmaktadır.

Binalarda kullanılan dekor araçları arasında belkide en çok çeşitliliğe sahip olan araç olan duvarkağıtları genellikle bu çeşitlilikleri sayesinde tercih sebebi olmaktadırlar. Duvar kağıtları sahip olduğu binlerce desen sayesinde herzaman kendine uygun bir yapı bulabilmekte ve bulunduğu yapıya şıklık katabilmektedir. Çoğu zaman sadece hoş görüntü için değil bazı durumlarda müşterilerimizin tamirat ve tadilat işlemlerinden kaçınarak tadilat yapılması gerekli olan bölgeleri duvarkağıtları aracılığıyla kapatmakta ve ek masraflardan kaçınmaktadırlar. Firmamız tarafından genelde tavsiye edilmeyen bu yöntem uzun ömürlü olmamakla birlikte tadilat yapılmadığı için binada zamanla olduğundan daha fazla hasar oluşma gibi durumlara sebebiyet verebilmektedir. Duvarkağıdı işleminden dikkat edilmesi gereken husus işlem yanlış yapıldığı takdirde tekrardan sökülürken yapıda varsa eğer boya gibi renk malzemelerinde sökülme meydena getirebilir ve buda hoş bir görüntü oluşturmamaktadır. Firmamızın uyguladığı duvarkağıtları tamamen simetrik bir görüntü oluşturduğundan müşterilerimizi sürekli memnun edebilmekteyiz.

Duvarkağıdı işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.kayayapidekorasyon.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2024