Çatı Aktarımı

Çatı bakım ve onarım işleminin sektörümüzde adı olan çatı aktarma işlemi yapılması gereken işlemlerdendir.

Çatılar binaları dışarıdan gelecek zararlardan koruyan en önemli yapı taşlarından birisidir. Dışarıdaki maddeleri soğuk-sıcak hava akımlarını rüzgarları vb. birçok şeyi bizlerden uzak tutar, bizi korurlar. Bunca etkene karşı koyan çatılar doğal olarak zaman içerisinde yıpranırlar ve eskisi gibi iş görmezler. Bakımı yaptırılmayan çatılarda oluşan sorunlar gündelik yaşamı durdurma noktasına bile getirebilirler. Uzun süre bakımı yaptırılmadığı zaman çatılar geri dönüşü daha zor hasarlar alabilir bu yüzden müşterilerimize genelde belirli periyotlarla çatı aktarma işlemi yapmaları gerektiğini sürekli belirtiriz. Çatı aktarma işlemi binadaki sadece kiremit yenileme işlemi olarak algılanmamalı, binadaki bütün hasara uğramış, deforme olmuş herşeyi onarma işlemidir. Çatı aktarım işleminin bu şekilde yapılıyor olması birsonraki çatı aktarma işleminin daha uzun bir süre yapılmasını sağlamakta yani yapılan iş uzun ömürlü olmaktadır. Deneyimli elemanlarımız sayesinde bu hizmetimizi çok kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmekte ve müşterilerimizin normal yaşamlarında bir aksaklık yaşamaması için çalışmaktayız.

Çatı aktarım işlemi veya firmamız hakkında detaylı bilgi almak için İletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bizlere ulaşabilir gerekli desteği alabilirsiniz.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.kayayapidekorasyon.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2024